![susan holt simpson H7SCRwU1aiM unsplash](https://joniktoys.gr/wp-content/uploads/2021/06/susan-holt-simpson-H7SCRwU1aiM-unsplash.jpg)
![shirota yuri p0hDztR46cw unsplash](https://joniktoys.gr/wp-content/uploads/2021/06/shirota-yuri-p0hDztR46cw-unsplash.jpg)
Το ηλεκτρονικό κατάστημα Joniktoys.gr είναι η συνέχεια του φυσικού καταστήματος με διακριτικό τίτλο «Κουρουπάκης» που δραστηριοποιείται στο χώρο πώλησης παιδικού παιχνιδιού από το 1989. Πρόκειται για μία αμιγώς οικογενειακή επιχείρηση, η οποία συνεχίζει με την δεύτερη γενιά να σας υποδέχεται με σεβασμό και την καλύτερη διάθεση για εξυπηρέτηση.
Στόχος μας ήταν και είναι να προσφέρουμε μεγάλη γκάμα ποιοτικών προϊόντων, καθώς τα «θέλω» και η ασφάλεια των παιδιών είναι προτεραιότητα μας. Όλα τα προϊόντα που εμπορευόμαστε είναι πιστοποιημένα και σύμφωνα με τις αυστηρές προδιαγραφές της Ε.Ε. Συνεργαζόμαστε με τις κορυφαίες εταιρίες παιχνιδιών όπως Mattel, Hasbro, AS, Giochi Preziosi, Playmobil, Lego, Simba και πολλές ακόμα με τις πιο ανταγωνιστικές τιμές.
Αγαπητοί μας πελάτες, σας ενημερώνουμε πως μέχρι νεωτέρας (2-3 ημέρες) οι τρόποι πληρωμής θα είναι: Αντικαταβολή & Κατάθεση στην Τράπεζα Πειραιώς, έως ότου εγκατασταθεί το νέο e-POS στο e-shop. Απόρριψη